Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Losowa fotografia
Reklama
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Logowanie
.
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
BIP
Budka lęgowa SP60
Nasz Patron - Hubert Wagner
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie
Dzień Sportu (1.06.2012 r.)
Klasy sportowe pływackie
8.00 – „Przedwakacyjny Meeting Pływacki”:
- sędziowie czasowi: R.Knapkiewicz, S.Kwiatkowski, uczennice gimnazjum,
- sekretariat zawodów: I.Wiśniewska, M.Mac,
- kierownik startów: R.Kuropatwiński,
- spiker: P.Kiełczewski,
- medale i upominki - MUKS Rekin,
- dyplomy - Dyrektor Zespołu Szkół nr 26.
Klasy pierwsze szkoły podstawowej
10.00 – gry i zabawy ruchowe (duża sala gimnastyczna):
- R.Kuropatwiński i wychowawcy klas (startują zespoły klasowe z możliwością wymiany zawodników w każdej zabawie) – kl.1b opieka - L.Cichowska,
kl.1c – s.B.Staniszewska.
Klasy drugie szkoły podstawowej
10.30 – zabawy zwinnościowo – szybkościowe (teren trawiasty):
- M.Mac i wychowawcy klas (regulamin jak wyżej).
Klasy trzecie szkoły podstawowej
10.30 – „Dwa Ognie” (boisko asfaltowe do piłki siatkowej):
- S.Kwiatkowski i wychowawcy klas (gra 2 x 10minut każdy z każdym).
Klasy czwarte szkoły podstawowej
10.30 – „Podchody” (las przy ulicy Glinki):
- I.Wiśniewska i wychowawcy (uciekająca),
- P.Kiełczewski i wychowawcy (podchodzący).
Klasy piąte szkoły podstawowej
10.30 – turniej piłki koszykowej (boisko asfaltowe do koszykówki):
- R.Knapkiewicz oraz uczennice klasy 5d (zespół składa się z trzech chłopców i dwóch dziewczynek z możliwością zmian – dziewczynka za dziewczynkę, chłopiec za chłopca, gra 2 x 7 minut systemem każdy z każdym)
– kl.5b – opieka – A. Kiałka - Mielcarek.
Klasy szóste szkoły podstawowej
10.30 – turniej piłki nożnej (boisko szkolne):
- J.Sułkowski (zespoły składają się z trzech dziewczynek i czterech chłopców, zmiany w systemie „hokejowym” dziewczynka za dziewczynkę, chłopiec za chłopca, gra 2 x 10 minut ze zmiana stron bez przerwy).
Gry i zabawy dla sześciolatków
9.00 – przy muzyce: B.Nowak, B.Ołdak
Klasy gimnazjalne
12.00 – mecz w piłkę siatkową „Młodzicy” kontra „Kadeci” (sala gimnastyczna):
- K.Kowalczyk, T.Zaczek
- Dyrektor szkoły – sędzia.
Komentarze
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?