Zastępstwa

Okres: 29.02.2024 (czw.) - 01.03.2024 (pt.)

Dzień: 29.02.2024 (czw.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
0, 07:00-07:45Fafińska-Celińska Alicja7eWychowanie do życia w rodzinie109GUczniowie przychodzą później
1, 07:50-08:35Fafińska-Celińska Alicja2eJęzyk angielski301Uczniowie przychodzą później
1, 07:50-08:35Kapel Magda1aEdukacja wczesnoszkolna107Falatyn Katarzynadyżur Ip
1, 07:50-08:35Sułkowski Jakub7dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
2, 08:45-09:30Brucka Alina3b|CHwf-basenbas3Uczniowie przychodzą później
2, 08:45-09:30Fafińska-Celińska Alicja3aJęzyk angielski301Uczniowie przychodzą później
2, 08:45-09:30Jasiński Andrzej6bBiologia111GPeter Ewadyżur Ip
2, 08:45-09:30Kapel Magda1aEdukacja wczesnoszkolna107Falatyn Katarzynadyżur Ip
2, 08:45-09:30Sułkowski Jakub7dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Brucka Alina3c|DZwf-basenbas1Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Fafińska-Celińska Alicja2dEdukacja wczesnoszkolna301Kołacz Aneta
3, 09:40-10:25Jasiński Andrzej6fJęzyk polski111GSowińska-Rydyńska JoannaZa klasę 5d
3, 09:40-10:25Kapel Magda1aEdukacja wczesnoszkolna107Falatyn Katarzynadyżur Ip
3, 09:40-10:25Sułkowski Jakub7dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
4, 10:35-11:20Dura Bożena8cMatematyka208GMackiewicz Anna
4, 10:35-11:20Fafińska-Celińska Alicja2cJęzyk angielski301Uczniowie zwolnieni do domu
4, 10:35-11:20Jasiński Andrzej7bHistoria111GHinc Bogdandyżur parter
4, 10:35-11:20Kapel Magda1aWychowanie fizycznemsFalatyn Katarzyna
5, 11:30-12:15Jasiński Andrzej7cHistoria111GHinc Bogdan
5, 11:30-12:15Sułkowski Jakub4dtrening siatkówka podstawowachd1Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:30-13:15Jasiński Andrzej7fHistoria111GHinc Bogdan
6, 12:30-13:15Sułkowski Jakub4dtrening siatkówka podstawowachd1Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:30-14:15Dura Bożena8bWiedza o społeczeństwie208GUczniowie zwolnieni do domu
7, 13:30-14:15Jasiński Andrzej7eHistoria111GHinc Bogdandyżur piwnica
7, 13:30-14:15Ołdak Beata8cWychowanie fizyczneG16-2Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:30-14:15Sułkowski Jakub4dtrening siatkówka podstawowachd1Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:25-15:10Janik Krzysztof6cWychowanie fizyczneds1Janik Radosław
8, 14:25-15:10Ołdak Beata8cWychowanie fizyczneG16-2Uczniowie zwolnieni do domu
9, 15:15-16:00Janik Krzysztof6cWychowanie fizyczneds2Janik RadosławZłączenie z klasą 5c
9, 15:15-16:00Ołdak Beata7fWychowanie fizyczneG16-2Uczniowie zwolnieni do domu
10, 16:00-16:45Janik Krzysztof5cWychowanie fizyczneds1Janik Radosław
10, 16:00-16:45Ołdak Beata7fWychowanie fizyczneG16-2Uczniowie zwolnieni do domu
11, 16:45-17:30Janik Krzysztof5cWychowanie fizyczneds1Janik Radosław
Dzień: 01.03.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
0, 07:00-07:45Fafińska-Celińska Alicja7dWychowanie do życia w rodzinie109GUczniowie przychodzą później
0, 07:00-07:45Ołdak Beata4aWychowanie fizyczneds1Uczniowie przychodzą później
0, 07:00-07:45Sułkowski Jakub6dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
1, 07:50-08:35Jasiński Andrzej6cMatematyka111GDroż RenataZa lekcję 0
1, 07:50-08:35Nowak Anna7bChemia206GPeter EwaZa lekcję 0
1, 07:50-08:35Ołdak Beata4aWychowanie fizyczneds1Uczniowie przychodzą później
1, 07:50-08:35Sułkowski Jakub6dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
2, 08:45-09:30Fafińska-Celińska Alicja3bJęzyk angielski301Uczniowie przychodzą później
2, 08:45-09:30Nowak Anna7dMatematyka206GDroż RenataZa klasę 7c, dyżur IIp
2, 08:45-09:30Sułkowski Jakub6dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
2, 08:45-09:30Wojciechowski Łukasz2etrening-piłka nożna chłopcówbal1Babiński Błażej
3, 09:40-10:25Brucka Alina1a|DZtrening pływaniebal2Kwiatkowski Sebastian
3, 09:40-10:25Fafińska-Celińska Alicja3eEdukacja wczesnoszkolna301Lichocka Jolanta
3, 09:40-10:25Jasiński Andrzej7eJęzyk angielski111GStasik AnnaZa klasę 7c
3, 09:40-10:25Nowak Anna8cJęzyk polski206GKiełpinska JoannaZa klasę 7a
3, 09:40-10:25Ołdak Beata5fWychowanie fizycznemsUczniowie przychodzą późniejKlasa 5f w dniu 1.03. rozpoczyna lekcje o godz. 10.35
3, 09:40-10:25Sułkowski Jakub6dWychowanie fizycznechd1Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Wojciechowski Łukasz2etrening-piłka nożna chłopcówbal1Babiński Błażej
4, 10:35-11:20Fafińska-Celińska Alicja3dEdukacja wczesnoszkolna301Górzyńska AnnaZa ostatnią godz. lekcyjną
4, 10:35-11:20Kapel Magda1aEdukacja wczesnoszkolna107Meisner Beatadyżur Ip
4, 10:35-11:20Nowak Anna7fBiologia206GŁukaszek OlgaZa klasę 7c
4, 10:35-11:20Ołdak Beata5fInformatyka302Szpot MarcinZa 2 godz. lekcyjną, sala 302
4, 10:35-11:20Sułkowski Jakub5dWychowanie fizycznechmUczniowie zwolnieni do domu
4, 10:35-11:20Wojciechowski Łukasz2etrening-piłka nożna chłopcówbal1Babiński Błażej
5, 11:30-12:15Fafińska-Celińska Alicja3cJęzyk angielski301Uczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Kapel Magda1aEdukacja wczesnoszkolna107Meisner Beatadyżur Ip
5, 11:30-12:15Sułkowski Jakub5dWychowanie fizycznechmUczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Wojciechowski Łukasz4etrening-piłka nożna chłopcówbal2Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:30-13:15Brucka Alina3b|DZwf-basenbas3Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:30-13:15Sułkowski Jakub5dWychowanie fizycznechmUczniowie zwolnieni do domu
6, 12:30-13:15Wojciechowski Łukasz4etrening-piłka nożna chłopcówbal2Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:30-14:15Wojciechowski Łukasz4etrening-piłka nożna chłopcówbal2Uczniowie zwolnieni do domu