|
|
|
Turniej
Szachowy "Cztery Pory Roku" jest cyklem imprez popularyzujących
królewską grę na terenie Miasta i Gminy Szubin. Pomysłodawcą
zawodów jest Piotr Lech.
Pierwsze rozgrywki miały miejsce w 2006 roku. Do chwili obecnej odbyło
się 48
turniejów. Szczegółowe wyniki znajdują się w
archiwach strony Szachy w Szubinie. Tutaj prezentujemy
medalistów i klasyfikację medalową. Wśród
uczestników zmagań na 64 polach znaleźli się przedstawiciele
Szubina, Gniezna, Zalesia, Kołaczkowa, Turu, Rynarzewa, Kowalewa,
Palmierowa, Dziewierzewa, Nakła, Występu, Sadek,
Kcyni, Rozpętka, Żnina, Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Mroczy,
Świecia, Barcina, Łochowa, Smolnik, Białych Błót i Świekatowa.
|
|
|
|
|
|
Lista dotychczasowych tryumfatorów cyklu "Cztery Pory Roku": I Turniej Szachowy Zima 21 I 2006 - Piotr Szybowicz (AZS UKW Bydgoszcz), II Turniej Szachowy Wiosna 1 IV 2006 - Jerzy Białas (LZS Szubin), III Turniej Szachowy Lato 22 VIII 2006 - Piotr Lech (LZS Szubin), IV Turniej Szachowy Jesień 2 XII 2006 - Dariusz Wargulec (LZS Szubin), V Turniej Szachowy Zima 25 II 2007 - Piotr Lech (LZS Szubin), VI Turniej Szachowy Wiosna 14 IV 2007 - Jerzy Białas (LZS Szubin), VII Turniej Szachowy Lato 8 IX 2007 (juniorzy) - Filip Nikodem (LZS Szubin), VIII Turniej Szachowy Jesień 24 XI 2007 (juniorzy) - Filip Nikodem (LZS Szubin), IX Turniej Szachowy Zima 23 II 2008 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), X Turniej Szachowy Wiosna 7 VI 2008 (juniorzy) - Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XI Turniej Szachowy Lato 13 IX 2008 (juniorzy) - Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XII Turniej Szachowy Jesień 29 XI 2008 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XIII Turniej Szachowy Zima 17 I 2009 (juniorzy) - Dominik Szortyka (MDK 1 Bydgoszcz), XIV Turniej Szachowy Wiosna 28 III 2009 (juniorzy) - Dominik Szortyka (MDK 1 Bydgoszcz), XV Turniej Szachowy Lato 12 IX 2009 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XVI Turniej Szachowy Jesień 28 XI 2009 (juniorzy) - Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XVII Turniej Szachowy Zima 6 II 2010 - Dariusz Wargulec (LZS Szubin), XVIII Turniej Szachowy Wiosna 10 IV 2010 - Jerzy Białas (LZS Szubin), XIX Turniej Szachowy Lato 18 IX 2010 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XX Turniej Szachowy Jesień 27 XI 2010 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XXI Turniej Szachowy Zima 22 I 2011 (juniorzy) - Gromosław Kroczka (LZS Szubin), XXII Turniej Szachowy Wiosna 9 IV 2011 (juniorzy) - Gromosław Kroczka (LZS Szubin), XXIII Turniej Szachowy Lato 17 IX 2011 (juniorzy) - Kacper Czaczyk (Baszta Żnin), XXIV Turniej Szachowy Jesień 26 XI 2011 - Jarosław Wiśniewski (NOK Nakło), XXV Turniej Szachowy Zima 28 I 2012 - Gromosław Kroczka (LZS Szubin), XXVI Turniej Szachowy Wiosna 26 V 2012 - Jan Budrewicz (POZKAL Inowrocław), XXVII Turniej Szachowy Lato 8 IX 2012 - Piotr Szybowicz (AZS UKW Bydgoszcz), XXVIII Turniej Szachowy Jesień 1 XII 2012 - Paweł Jaroch (Pocztowiec Bydgoszcz), XXIX Turniej Szachowy Zima 2 III 2013 - Marek Olszewski (Chemik Bydgoszcz), XXX Turniej Szachowy Wiosna 25 V 2013 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XXXI Turniej Szachowy Lato 14 IX 2013 - Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin), XXXII Turniej Szachowy Jesień 1 XII 2013 - Piotr Konieczyński (Baszta Żnin), XXXIII Turniej Szachowy Zima 1 II 2014 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XXXIV Turniej Szachowy Wiosna 31 V 2014 (juniorzy) - Wojciech Florek (Chemik Bydgoszcz), XXXV Turniej Szachowy Lato 21 IX 2014 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XXXVI Turniej Szachowy Jesień 22 XI 2014 - Jarosław Wiśniewski (NOK Nakło), XXXVII Turniej Szachowy Zima 8 II 2015 - Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin), XXXVIII Turniej Szachowy Wiosna 12 IV 2015 - Piotr Konieczyński (Baszta Żnin), XXXIX Turniej Szachowy Lato 13 IX 2015 - Karol Jaroch (Fala Świekatowo), XL Turniej Szachowy Jesień 19-20 XII 2015 (do 1400 FIDE) - Kacper Karabasz (MDK 5 Bydgoszcz), XLI Turniej Szachowy Zima 19 III 2016 - Piotr Konieczyński (Baszta Żnin), XLII Turniej Szachowy Wiosna 8 V 2016 - Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin), XLIII Turniej Szachowy Lato 11 IX 2016 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XLIV Turniej Szachowy Jesień 13 XI 2016 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XLV Turniej Szachowy Zima 5 III 2017 - Wojciech Florek (BKS Chemik Bydgoszcz). |
|
Medaliści cyklu turniejów |
Numer turnieju |
Turniej |
Grupa |
Medaliści |
Miejscowość |
I |
Zima 2006 |
|
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Dariusz Wargulec |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
II |
Wiosna 2006 |
|
Jerzy Białas |
Szubin |
Dariusz Wargulec |
Szubin |
Piotr Lech |
Szubin |
III |
Lato 2006 |
|
Piotr Lech |
Szubin |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
IV |
Jesień 2006 |
|
Dariusz Wargulec |
Szubin |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
V |
Zima 2007 |
A |
Piotr Lech |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
Włodzimierz Jastrzębski |
Bydgoszcz |
B |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Marcin Kieć |
Nakło |
Laura Szymanik |
Bydgoszcz |
VI |
Wiosna 2007 |
A |
Jerzy Bialas |
Szubin |
Mariusz Stoppel |
Bydgoszcz |
Piotr Lech |
Szubin |
B |
Dominik Szortyka |
Bydgoszcz |
Karolina Skoczek |
Bydgoszcz |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
C |
Daniel Michalski |
Bydgoszcz |
Robert Welz |
Bydgoszcz |
Jan Biela |
Bydgoszcz |
VII |
Lato 2007 |
Juniorzy |
Filip Nikodem |
Szubin |
Michał Kuźba |
Rynarzewo |
Marcin Domiński |
Szubin |
VIII |
Jesień 2007 |
Juniorzy |
Filip Nikodem |
Szubin |
Michał Kuźba |
Rynarzewo |
Tomasz Fatla |
Dziewierzewo |
IX |
Zima 2008 |
Juniorzy |
Adam Zieliński |
Szubin |
Michał Kuźba |
Rynarzewo |
Maksymilian Siuda |
Szubin |
X |
Wiosna 2008 |
Juniorzy |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Tomasz Stolecki |
Szubin |
XI |
Lato 2008 |
Juniorzy |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Marcin Domiński |
Szubin |
XII |
Jesień 2008 |
Juniorzy |
Adam Zieliński |
Szubin |
Michał Zieliński |
Szubin |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
XIII |
Zima 2009 |
Juniorzy |
Dominik Szortyka |
Bydgoszcz |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Adam Zieliński |
Szubin |
XIV |
Wiosna 2009 |
Juniorzy |
Dominik Szortyka |
Bydgoszcz |
Łukasz Kula |
Bydgoszcz |
Daniel Michalski |
Bydgoszcz |
XV |
Lato 2009 |
Juniorzy |
Adam Zieliński |
Szubin |
Michał Zieliński |
Szubin |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
XVI |
Jesień 2009 |
Juniorzy |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Daniel Michalski |
Bydgoszcz |
Michał Zieliński |
Szubin |
XVII |
Zima 2010 |
A |
Dariusz Wargulec |
Szubin |
Piotr Lech |
Szubin |
Leszek Kubiak |
Kołaczkowo |
B |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Filip Kinczewski |
Bydgoszcz |
XVIII |
Wiosna 2010 |
A |
Jerzy Białas |
Szubin |
Piotr Lech |
Szubin |
Jarosław Wiśniewski |
Nakło |
B |
Igor Wypijewski |
Bydgoszcz |
Adam Zieliński |
Szubin |
Julia Humin |
Bydgoszcz |
XIX |
Lato 2010 |
Juniorzy |
Adam Zieliński |
Szubin |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Julia Humin |
Bydgoszcz |
XX |
Jesień 2010 |
Juniorzy |
Adam Zieliński |
Szubin |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Michał Zieliński |
Szubin |
XXI |
Zima 2011 |
Juniorzy |
Gromoslaw Kroczka |
Zalesie |
Michał Zieliński |
Szubin |
Maciej Błociński |
Bydgoszcz |
XXII |
Wiosna 2011 |
Juniorzy A |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Adam Zieliński |
Szubin |
Juniorzy B |
Michał Ręczkowski |
Bydgoszcz |
Kinga Młotkowska |
Bydgoszcz |
Adrian Wojciechowski |
Bydgoszcz |
XXIII |
Lato 2011 |
Juniorzy A |
Kacper Czaczyk |
Żnin |
Hubert Gabryszewski |
Nakło |
Adam Zieliński |
Szubin |
Juniorzy B |
Dominika Włoch |
Bydgoszcz |
Kinga Młotkowska |
Bydgoszcz |
Stanisław Moska |
Szubin |
XXIV |
Jesień 2011 |
A |
Jarosław Wiśniewski |
Nakło |
Piotr Lech |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
B |
Szymon Kluska |
Szubin |
Stanislaw Moska |
Szubin |
Marek Jasiek |
Bydgoszcz |
XXV |
Zima 2012 |
A |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Michał Zieliński |
Szubin |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
B |
Tomasz Stolecki |
Szubin |
Szymon Kluska |
Szubin |
Marcin Domiński |
Szubin |
XXVI |
Wiosna 2012 |
A |
Jan Budrewicz |
Inowrocław |
Jarosław Wiśniewski |
Nakło |
Piotr Lech |
Szubin |
B |
Jakub Napierała |
Inowrocław |
Tomasz Łukomski |
Szubin |
Szymon Kluska |
Szubin |
XXVII |
Lato 2012 |
|
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Leszek Kubiak |
Kołaczkowo |
Adam Zieliński |
Szubin |
XXVIII |
Jesień 2012 |
A |
Paweł Jaroch |
Świekatowo |
Jarosław Wiśniewski |
Nakło |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
B |
Danuta Karwowska |
Szubin |
Stanisław Moska |
Szubin |
Szymon Kluska |
Szubin |
XXIX |
Zima 2013 |
A |
Marek Olszewski |
Bydgoszcz |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Jarosław Wiśniewski |
Nakło |
B |
Marcin Rydzyński |
Nakło |
Stanisław Moska |
Szubin |
Szymon Kluska |
Szubin |
XXX |
Wiosna 2013 |
A |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Piotr Lech |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
B |
Szymon Kluska |
Szubin |
Stanisław Moska |
Szubin |
Aleksandra Moska |
Szubin |
XXXI |
Lato 2013 |
A |
Dariusz Wargulec |
Szubin |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
B |
Szymon Kluska |
Szubin |
Stanisław Moska |
Szubin |
Aleksandra Moska |
Szubin |
XXXII |
Jesień 2013 |
A |
Piotr Konieczyński |
Żnin |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Piotr Lech |
Szubin |
B |
Jakub Grochowalski |
Żnin |
Danuta Karwowska |
Szubin |
Stanisław Moska |
Szubin |
XXXIII |
Zima 2014 |
A |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
Jarosław Wiśniewski |
Występ |
B |
Danuta Karwowska |
Szubin |
Wiktor Wiśniewski |
Występ |
Krzysztof Kroczka |
Zalesie |
XXXIV |
Wiosna 2014 |
Juniorzy |
Wojciech Florek |
Bydgoszcz |
Tomasz Olchowy |
Bydgoszcz |
Patryk Mikołajczyk |
Białe Błota |
XXXV |
Lato 2014 |
A |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Piotr Konieczyński |
Żnin |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
B |
Danuta Karwowska |
Szubin |
Wiktor Tański |
Barcin |
Tomasz Tański |
Barcin |
XXXVI |
Jesień 2014 |
A |
Jarosław Wiśniewski |
Występ |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
Jerzy Białas |
Szubin |
B |
Wiktor Wiśniewski |
Występ |
Mikołaj Pyszka |
Sadki |
Weronika Wiśniewska |
Występ |
XXXVII |
Zima 2015 |
A |
Dariusz Wargulec |
Szubin |
Jarosław Wiśniewski |
Występ |
Jerzy Białas |
Szubin |
B |
Stanisław Moska |
Szubin |
Szymon Kluska |
Szubin |
Olaf Jagodziński |
Palmierowo |
XXXVIII |
Wiosna 2015 |
A |
Piotr Konieczyński |
Żnin |
Jarosław Wiśniewski |
Występ |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
B |
Wiktor Wiśniewski |
Występ |
Stanisław Moska |
Szubin |
Mariusz Matczyński |
Bydgoszcz |
XXXIX |
Lato 2015 |
A |
Karol Jaroch |
Śiwekatowo |
Jacek Kwiatkowski |
Inowrocław |
Jarosław Wiśniewski |
Występ |
B |
Danuta Karwowska |
Szubin |
Dominika Włoch |
Bydgoszcz |
Filip Konczewski |
Świecie |
XL |
Jesień 2015 |
D |
Kacper Karabasz |
Bydgoszcz |
Antoni Paprocki |
Bydgoszcz |
Szymon Kluska |
Szubin |
E |
Andrejus Sivickis |
Toruń |
Matylda Brelińska |
Żnin |
Leon Winiarski |
Bydgoszcz |
F |
Mariusz Matczyński |
Bydgoszcz |
Stanisław Moska |
Szubin |
Arkadiusz Matczyński |
Bydgoszcz |
2016
W 2016 roku dwa turnieje rozegrano na sali głównej SDK, a dwa w
Klubie Seniora SDK. Frekwencja Przedstawiała się następująco: XLI Zima
- 20, XLII Wiosna - 28, XLIII Lato - 39, XLIV Jesień - 20. W XLI
Turnieju Szachowym "Zima" większość startujących reprezentowało klub
ŻTMS Basztę Żnin.
Numer |
Turniej |
Miejsce |
Data |
Grupa |
Medaliści |
Klub |
XLI |
Zima |
SDK Szubin |
19 III 2016 |
A (1600, 1800+) |
Piotr Konieczyński |
ŻTMS BasztaŻnin |
Piotr Szybowicz |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Damian Majdan |
ŻTMS Baszta Żnin |
B (1200, 1400) |
Matylda Brelińska |
ŻTMS Baszta Żnin |
Marcin Leśniewski |
ŻTMS Baszta Żnin |
Alan Jagodziński |
SP Palmierowo/Miastowice |
C (1000) |
Piotr Leśniewski |
ŻTMS Baszta Żnin |
Kacper Kędziorski |
Szubin |
Marcelina Brelińska |
ŻTMS Baszta Żnin |
XLII |
Wiosna |
SDK Szubin |
8 V 2016 |
A (1800+) |
Dariusz Wargulec |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Przemysław Szmidt |
KSz Gambit Świecie |
Piotr Szybowicz |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
B (1000, 1200, 1400, 1600) |
Gerard Balcerek |
PKS Leśny Bydgoszcz |
Gracjan Bromirski |
MKS EMDEK Bydgoszcz |
Szymon Kluska |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
XLIII |
Lato |
SDK Szubin |
11 IX 2016 |
A (1800, 2000+) |
Piotr Szybowicz |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Dariusz Wargulec |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Mariusz Darowicki |
KSz Gambit Świecie |
B (1000, 1200, 1400, 1600) |
Gerard Balcerek |
PKS LeśnyBydgoszcz |
Marek Romański |
LKS Chrobry Gniezno |
Wiktor Tański |
ŻTMS Baszta Żnin |
XLIV |
Jesień |
SDK Szubin |
13 XI 2016 |
A (1800, 2000+) |
Piotr Szybowicz |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Piotr Lech |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Jarosław Wiśniewski |
NOK Nakło |
B (1000, 1200, 1400, 1600) |
Zbigniew Bela |
PKS Leśny Bydgoszcz |
Danuta Karwowska |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Maciej Wawrzyniak |
Bydgoszcz |
2017
Z powodu wzrostu zainteresowania turniejem w kolejnym sezonie po raz
pierwszy wszystkie zawody z cyklu "Cztery Pory Roku" rozegrano na sali
głównej Szubińskiego Domu Kultury. W rekordowym XLVIII Turnieju
Szachowym "Jesień" startowało aż 58 uczestników.
Równolegle odbył się wtedy I Turniej Warcabowy "Zima" z udziałem
17 graczy. Frekwencja w imprezie przedstawiała się następująco: XLV
Zima - 37, XLVI Wiosna - 54, XLVII Lato - 48, XLVIII Jesień - 58.
Numer |
Turniej |
Miejsce |
Data |
Grupa |
Medaliści |
Klub |
XLV |
Zima |
SDK Szubin |
5 III 2017 |
A (1600, 1800, 2000+) |
Wojciech Florek |
BKS Chemik Bydgoszcz |
Piotr Szybowicz |
UKS Szachowa Dwójka Szubin |
Przemysław Szmidt |
UKS OPP Toruń |
B (1000, 1200, 1400) |
Alan Jagodziński |
SP Palmierowo/Miastowice |
Matylda Brelińska |
ŻTMS Baszta Żnin |
Olaf Jagodziński |
SP Palmierowo/Miastowice |
XLVI |
Wiosna |
SDK Szubin |
9 IV 2017 |
A (1600, 1800, 2000+) |
Karol Jaroch |
UKS Fala Świekatowo |
Jarosław Wiśniewski |
NOK Nakło |
Mariusz Darowicki |
UKS OPP Toruń |
B (1000, 1200, 1400) |
Olaf Jagodziński |
SP Palmierowo/Miastowice |
Ewa Karkowska |
Bydgoszcz |
Bartosz Przybylski |
Łochowo |
XLVII |
Lato |
SDK Szubin |
10 IX 2017 |
A (1600, 1800, 2000+) |
Mariusz Darowicki |
UKS OPP Toruń |
Przemysław Szmidt |
UKS OPP Toruń |
Antoni Paprocki |
BKS Chemik Bydgoszcz |
B (1000, 1200, 1400) |
Karol Stanisławski |
LKS Chrobry Gniezno |
Tomasz Kamiński |
Bydgoszcz |
Leonard Matczyński |
Bydgoszcz |
XLVIII |
Jesień |
SDK Szubin |
29 X 2017 |
A (1600, 1800, 2000+) |
Karol Jaroch |
SSz Gminy Pawłowice |
Mariusz Darowicki |
UKS OPP Toruń |
Sławomir Król |
PKS Leśny Bydgoszcz |
B (1000, 1200, 1400) |
Zbigniew Bela |
PKS Leśny Bydgoszcz |
Piotr Walkowiak |
KS-W I LO Szubin |
Arkadiusz Matczyński |
Bydgoszcz |
|
Klasyfikacja medalowa turniejów seniorów
Miejsce |
Imię i Nazwisko |
Miejscowość |
I miejsce |
II miejsce |
III miejsce |
Razem |
1 |
Piotr Szybowicz |
Szubin |
7 |
8 |
4 |
19 |
2 |
Dariusz Wargulec |
Szubin |
5 |
3 |
0 |
8 |
3 |
Jerzy Białas |
Szubin |
3 |
1 |
8 |
12 |
4 |
Piotr Konieczyński |
Żnin |
3 |
1 |
0 |
4 |
5 |
Karol Jaroch |
Świekatowo |
3 |
0 |
0 |
3 |
6 |
Jarosław Wiśniewski |
Występ |
2 |
5 |
5 |
12 |
7 |
Piotr Lech |
Szubin |
2 |
5 |
4 |
11 |
8 |
Mariusz Darowicki |
Bydgoszcz |
1 |
1 |
2 |
4 |
9 |
Gromosław Kroczka |
Zalesie |
1 |
1 |
1 |
3 |
10-13 |
Paweł Jaroch |
Świekatowo |
1 |
0 |
0 |
1 |
10-13 |
Jan Budrewicz |
Inowrocław |
1 |
0 |
0 |
1 |
10-13 |
Marek Olszewski |
Bydgoszcz |
1 |
0 |
0 |
1 |
10-13 |
Wojciech Florek |
Bydgoszcz |
1 |
0 |
0 |
1 |
14 |
Przemysław Szmidt |
Bydgoszcz |
0 |
2 |
1 |
3 |
15 |
Leszek Kubiak |
Kołaczkowo |
0 |
1 |
1 |
2 |
16-18 |
Mariusz Stoppel |
Bydgoszcz |
0 |
1 |
0 |
1 |
16-18 |
Michał Zieliński |
Szubin |
0 |
1 |
0 |
1 |
16-18 |
Jacek Kwiatkowski |
Inowrocław |
0 |
1 |
0 |
1 |
19-23 |
Włodzimierz Jastrzębski |
Bydgoszcz |
0 |
0 |
1 |
1 |
19-23 |
Adam Zieliński |
Szubin |
0 |
0 |
1 |
1 |
19-23 |
Damian Majdan |
Bydgoszcz |
0 |
0 |
1 |
1 |
19-23 |
Antoni Paprocki |
Bydgoszcz |
0 |
0 |
1 |
1 |
19-23 |
Sławomir Król |
Bydgoszcz |
0 |
0 |
1 |
1 |
|